20/03/2016

Meelerännakud võimaldavad tundmaõppida loomisringi kraade ( astrokursusele kirjutatud kiri)

Inimesel ( teadvusele) oma igavikulise algloomuse/tuuma läbi, on võime rännata loodud tasandistes, sünniga kaasasolev võime.
See võime magab ja siis tunduvad teised, kellele see võime on ärganud, eriliste inimestena. 
See magav võime rännata aga ei maga täielikult, vaid võimaldab muretseda ja kahetseda. Tunda piinavat süüd, häbi ja hirmu. Paaniliselt karta kõike ja kõiki.
Sellised püsivad meeleseisundid, mida võib nimetada kannatuseks, on võimalikult tänu võimele viibida neis ühisväljades püsivalt ja pikalt. Ja kuna see rännak on teadvustamata, siis on sellist rännakut väga keeruline lõpetada. 
On keeruline tulla selle peale, et oleme ise teinud rännaku meeleseisunditesse ja püsivalt selles olles taastoodame seda seisundit. 


Üks võimalus siis lõpetada kannatuste ülevalhoidmine erinevate emotsionaalsete seisundite läbi on teadvustada enda rändamise võime ja seda võimet arendama ja kasutama hakata. 
Koos enda rändamise võime avastamise ja kasutusele võtmisega teadvustame end ka Loojana. On võimalus avastada, et alguses muutumatuna tunduvad sümbolid ja info on rännaku käigus muudetav, kui selleks vajadus peaks olema. 
Muutustealane energia - aine - mõtted, tunded, emotsioonid, aistingud omavad vorme tänu teadvuste rännakutele ehk loomisele. ja need mustrid, mis on loodud vormivad füüsilise tasandi.
Kui nähtused, olukorrad, sündmused, suhted on olemas, siis on nad olemas,  kuna keegi on võtnud need nähtused luua ja ülevalhoida. Ja põhjuste tekitaja on alati teadvus oma erinevates väljendunud vormides. 
Kui nähtust, olukord, sündmust, suhet pole olemas ja sellest tuntakse puudust, siis tähendab see seda, et mitte keegi pole võtnud neid luua ja mitte keegi ei hoia neid üleval.
Puuduse tunne võib olla märk, et hakka looma seda, mida vaja. Ja see on selle töö, kes tajub puuduolemist. 
Rahulolematus räägib magavast Loojaloomusest, kes pole veel taibanud, et olemas on ainult see, millele keskendutakse ja pühendatakse aega. 

Niisiis on võimalik teha otsus, et hakkan uurima iseenda taju, hakkan kasutama iseenda taju. Teadvustan, et tajumine on rännak, mida on võimalik nii alustada kui lõpetada. 

Et loomine saaks toimuda on vaja Loomisruumi. Seda loomisruumi on kujutatud nii kerana kui ovaalina kui munana. Astroloogias nimetatakse seda loomisruumi sodiaagringiks.
Seda sodiaagiringi on hakatud jagama 12 neks ja neile 12nele on antud nimed nende tähtkujude järgi, mis nimetamise hetkel neist sektoritest läbi paistavad. 
Selles loomisruumis teadvuse hakkavad kasutama erinevad vägesid, mida nimetatakse planeetideks ja asteroideks. 
Võib öelda nii, et Loomisruum on tekkinud selleks, et Üks terve olemine teadvustaks end Üks terve olemisena läbi paljususe. 
Ja selle paljususe ja ühtsuse kokkusulamise hetk on siis kui teadvustame Iseennast öeldes Mina. 
Kõik teadvused ütlevad iseenda kohta Mina ja selles Minas siis teadvustatakse end kas suuremal või vähemalt määral Üksolemises ja Iseolemises. 
Teadvused on algselt olnud Üks suur loomisvägi, ilma oma tahteta ja eneseteadvuseta. Nii, et tuleme ühtsusest ja läheme ühtsusesse, viies siit loomisruumist kaasa Minatunde. 

Inimehituse Minatunne hoiab üleval Päike. Inimehituses osalevad 7 loodusjõudu. Päike, Kuu, Merkuur, Veenus, Marss, Jupiter ja Saturn. Need on loodusjõud, mis siis omavad ka füüsilisi kehasid. 
Võib öelda, et me ise olemegi Päikesesüsteem ja füüsiline piir lõpeb seal kus hetkel liigub Saturn. Igaüks saab siis öelda Mina ja tajuda, kus on selle öeldud Mina algus ja lõpp - füüsiliselt, hingeliselt, vaimselt, mõtteliselt, tundeliselt, spirituaalselt....

Niisiis järgneva aasta võtame uurida iseenda loomisruumi 360 kraadi kasutades selleks Päikese liikumist. Päike liigub veidi vähem kui kraadi päevas. Ja tunnetades ja tajudes ennast Päikesena saame kontakti ka loomisringi kraadidega.
Loomisringi kraade hoiavad üleval ka teadvused, nad sellises puhtuses, et nad ei moonuta Olemasolu, mis läbi nende kraadide loomisringi voogab ja mida teadvused siin kasutada saavad. 
Selle uurimise eesmärk on teadvustada iseennast, märgata märke ja sümboleid, mida Suur Elu jagab ja taibata, et kuidas rakendame oma tahet vahendab Suure Elu energiat  muutustealasesse energiasse - ainesse ja selle tulemuseks on vormid, mille järgi moodustuvad füüsiliselt tajutavad kehad. 

Igas Päikeseliikumise kraadis saab siis teha astro(meele)rännaku, et teadvustada oma võimalusi. 

Kui on olemas meelerännaku kogemused shamanistlikus maailmas, siis saab seda kasutada ka astrorännakuks. 
Meelerännakul võib küsida endale saatja või kasutada juba olemasolevaid väeloomi saatjatena. 
Kui varasemat kogemust pole, siis saab rännaku alguse ja lõpu ise väljamõelda. Tervitus avab ja Tänamine suleb.
Mina ise kasutan väravana kuldset vihma nii enne kui pärast rännakut.
Kõik alguse ja lõpu vahel toimuv on vastus küsimusele. Kui toimub nähtus nimetusega "mittemidagi" ,siis ka see on vastus.
....
Küsimusele võib vastust otsida ka läbi raamaturännaku. Aga jällegi alguses küsimus kirja, siis rändama ja oluline on lõpetamine. Kirjapanemine võib toimuda nii rännaku ajal kui rännaku lõpetamise järel. 
Võib rännata ka igapäevaelu toimetusi tehes. Jällegi on vajalik teadvustatud algus ja teadvustatud lõpp. Võib määrata endale aja, mis ajal esitatud taotlusele või küsimusele vastust otsite. Ja lõpetamise märgiks on mõistlik algul kell helisema panna. 
Eriti kui rännakuks kasutatakse igapäevaelu olukordi. Ja kui rännak on lõppenud, siis panna kindlasti ka kirja, mida rännaku ajal täheldati.
Meelerännakule minnakse alati küsimuse või taotlusega.
Näiteks: Kuidas kasutada  Jäära 1 kraadi loomisväge?
Võtan vastu sõnumeid ja infot Jäära 1 kraadi loomisväe kohta?
Teadvustan Jäära 1 kraadi sümbolid ja info. 
Taotlen ühendust ja suhteid Jäära 1 kraadiga.
(või vabal valikult ükskõik endale tulnud küsimus)

Sellel hetkel kui sünnib küsimus, sünnib ka vastus. Seda vastust peab märkama ja teadvustama. Seda vastust saab nii tähtsaks pidada, et ta tuleb ülestähendada.

Kuna sünnib küsimus. Küsimus sünnib siis kui seda küsimust on väljendatud. Kui küsimus on tekkinud huvist ja selle küsimusega kaasneb ka emotsioon või mingi tunne. 
Väljendamiseks saab lugeda küsimuse kirjapanekut või küsimuse kõva häälega väljaütlemist. Ainult oma peas mõtlemine küsimust veel sündima ei pane ja seetõttu jääb sündimata ka vastus.
Et selles veenduda võite teha proovi. Mis seisund on siis kui mõtelda küsimusele ja mis seisund tekib siis kui see küsimus kõval ja selgel häälel väljaöelda või väljakirjutada.
Mina soovitan taotluse või küsimuse kirjapanemist, sest rännaku ajall või kohe peale rännakut on vaja ka vastus kirjapanna. Kuna meelerännak viib meid tavateadvuse seisundist ära, siis võib väga kergelt rännak ununeda. 

Niisiis on igaühel võimalus aastajooksul omal vabal valikult luua oma tähelepanekud sodiaagiringi kraadidest. See uurimine ei pea olema järjepidev, sellisel juhul muutuvad oluliseks nii need kraadis kus rännati, kui ka need kraadid kus rännak jäi ära. 

Oma rännakutes võtame abivahendina kasutusele ka juba uuritud kraadide materjali. Dane Rudhyari "Astrological Mandala" . Raamat on olemas nii inglise keeles kui ka vene keeles. Jõudumööda tõlgib neid kraade ka eestikeelde. 

Täpne pööripäeva hetk on 20.03 kell 6:31
Kell 18.00 löön trummi ja rändan koos trummiga.
Netis on võimalik kasutada rännakuks seda trummi https://www.youtube.com/watch?v=BSr2N9Ga_yY
Aga võib kasutada ükskõik milliseid abivahendeid enesetunnetuse järgi. 
See mis on väljapakutud annab võimaluse tajuda, kas sobib või mitte.
Kui ei sobi, saab kohe küsida endalt - aga kuidas mulle sobib ja toimida saadud info järgi. 
Siin on siis Tallinnale väljatoodud kaart ( Rootsi kaart on klambriga selle kirja küljes)
Rootsi kaarti vaadates ja võrreldes seda Eestis toimuvaga läksin ka enda asupaiga pööripäeva hetke kaardistama.
See väärib kohe eraldi teemat. Kui siin kursusel osaleb Eestis läänepool püsivalt elavaid inimesi ja te olete nõus oma asupaika avalikustama, siis saatke mulle oma koordinaadid.
Kuna elame igaüks eripaigas, siis ühendame kogemuse üheks nähtuseks, milles on hulgim loomisruume, samal ajal olles üks tervik. 

No comments:

Post a Comment